پنج شنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۸
جدیدترین اخبار
خانه » اخبار » آب، روشنایی و لبخند رضایت

آب، روشنایی و لبخند رضایت

پدرم کشاورز بود و با زمین به عنوان مادر همه انسان ها رابطه نزدیکی داشت و همین امر هم باعث شده بوددکتر قنبری-بخشعلی200 در زندگی صادق باشد و دارای صراحت لهجه. اگر از چیزی راضی می شد به صراحت بیان می کرد و اگر هم ناراضی می شد به هیچ وجه آن را کتمان نمی کرد. از این جهت بیانش می توانست گزارشگر درونش باشد.

همین امروز ۷ تیر ۱۳۹۷ خسته بودم و به خواب عمیق و طولانی رفتم و مانند بسیاری خواب ها توفیق دیدار پدر نصیبم شد. دیدم که در باغ مشهور به باغ سیبمان در روستا هستیم و برای پدر ویلایی درست کرده ام که دارای حوض بزرگی است و پدرم از اینکه با آب این حوض باغ را آبیاری می کند بسیار خرسند است و من هم به صراحت از او نظرش را جویا شدم که با لبخند ملیحی رضایتش را اعلام کرد و جنب و جوش شعف انگیزی در او می دیدم. به ویژه وقتی متوجه شد که با آتشِ هیزم برایش چای درست کرده ام بسیار خوشحال شد. به علاوه وقتی متوجه شد که ویلایش کامل شده و جای مخصوصی برای درست کردن چایی تنظیم کرده ام بر شادی اش افزوده شد.

از او خوشحال تر من بودم که به خاطر خوشحالی اش و به خاطر آنکه توانسته ام لبخند رضایت را بر لب هایش جاری کنم بسیار مشعوف بودم. اما شادمانه تر آن است که در زمان حیات پدران را خوشحال کنیم که این خوشحالی به یقین خوشحالی خدا را در پی خواهد داشت. پس خداوند را می خوانم تا امکان خوشحالی والدین را حتا در آخرت نیز برایمان فراهم آورد. آمین ۷ تیر ۱۳۹۷

موضوعات مرتبط: پدرانه ها
برچسب‌ها: پدر
[ جمعه هشتم تیر ۱۳۹۷ ] [ ۰:۲۰ ] [ رضا بیقرار ]

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


سه × 3 =