شنبه , ۲۷ مهر ۱۳۹۸
جدیدترین اخبار
خانه » اخبار » به‌مناسبت درگذشت پسرعمه عزیزم حسین صابر

به‌مناسبت درگذشت پسرعمه عزیزم حسین صابر

پسرعمه مرحوم حسین صابردکتر بخشعلی قنبری

امروز خبری ناگوار در آخرین روز ماه مبارک رمضان از برادرم علی شنیدم که پسرعمه عزیزم به هنگام رفتن به سر کار با موتوری تصادف کرده و بعد از ضربه مغزی دار فانی را وداع گفته‌اند. از شنیدن این خبر ناگوار خیلی ناراحت و شوکه شدم. دوماه پیش بود که به دیدنش در شهر ساری رفته ‌بودم. درست دو ماه قبل که به زمین خورده و آسیب جدی دیده بود در شهر ساری به عیادتش رفتم حالش خیلی ناگوار بود اما با تلاش پزشکان توانست به زندگی برگردد اما این بار گو آنکه خدا او را خواسته بود و با این تصادف دیگر قرار نبود برگردد.صا2بر

حسین مرد کار و عبادت و کسب حلال بود و در زندگی خودش جز به راستکاری و درستکاری و کسب مال حلال نمی‌اندیشید و همه‌ی دارایی خود را از راه عرق پیشانی و زحمت بدنی حاصل کرده بود و تا آخر عمر نیز چنین ماند و اجر شهید را با خود با آخرت برد که پیامبر گرامی اسلام فرمود: “کسی که برای کسب روزی حلال و تأمین نیازهای خانواده‌اش از منزل خارج شود و در حین کار مرگ او را دریابد مانند مجاهد در راه خداست و اجر شهید را دارد و حسین نیز اینگونه زندگی کرد.

با شنیدن این خبر همه خاطرات دوران نوجوانی و جوانی‌ام که با او داشتم زنده شد و نیک دانستم که گرگ اجل در کمین همه ما نشسته و هیچ خبرمان نمی‌کند که کی خواهد آمد ولی هشدارمان می‌دهد که آگاهانه زندگی کنیم تا به هنگام مرگ مدیون خلق خدا نباشیم.

بر روحش صلوات می‌فرستیم خدایش رحمت کناد.

بخشعلی قنبری ۱۴ خرداد ۱۳۹۸

موضوعات مرتبط: دوستانه ها
برچسب‌ها: پسرعمه حسین, شهر ساری, درگذشت, کسب حلال, اجر شهید
[ پنجشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۵:۳ ] [ رضا بیقرار ]

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 × 3 =