جمعه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
جدیدترین اخبار
خانه » اخبار » مرند » تمامی پروژه های عمرانی شهرداری مرند دارای طرح هستند

تمامی پروژه های عمرانی شهرداری مرند دارای طرح هستند

سید رضا هاشمی شهردار مرند در گفتگو با خبرنگار ان گفت : تمامی پروژه های عمرانی شهرداری مرند دارای طرح هستند و در راستای شاخص هایی همچون استفاده از وسایل و تجهیزات استاندارد، توجه به زیبایی و شادابی شهری و … بهره گرفته می شود.
هاشمی گفت: توسعه شهر مرند  در سایه این خدمات و تلاش‌ها می تواند با همکاری و تعامل بین شهرداری و شورای اسلامی شهر در مسیر مطلوبی قرار گیرد.
وی گفت: از همراهی و صبر و حوصله همه شهروندان در اجرای پروژه های عمرانی شهر تقدیر و تشکر می کنیم و ان شاء ا… بتوانیم با ادامه این همکاری ها ضمن تسریع در روند فعالیت ها، شاهد بهره برداری پروژه های عمرانی شهر باشیم.
شهردار مرند یکی از مشکلات عمران شهری را نبود چشم انداز چند ساله در اجرای پروژه های شهری خواند و گفت: عمران شهری نقش مهمی در توسعه شهر دارد و این مهم زمانی پایدار خواهد ماند که در راستای یک چشم انداز حرکت کند.
ایشان بیان کرد: داشتن چشم اندازی چند ساله می تواند علاوه بر حفظ بودجه شهرداری و جلوگیری از هدر رفت منابع مالی، زمینه توسعه شهر را نیز رقم بزند.
این مقام مسوول با بیان اینکه امروز شهرداری مرند در تلاش است تا از تاسیسات زیربنایی کارآمد و با کیفیت در سطح شهر استفاده شود، خاطرنشان کرد: گرچه شهرداری مرند چشم انداز مشخصی ندارد ولی در دو سال گذشته سعی داشته تا از تاسیسات زیربنایی محکم و با کیفیت همچون جداول، کف پوش ها و … استفاده کند.
وی ادامه داد: اینکه یکی از مکانیزم های توسعه عمران و آبادانی شهر، همراهی و همکاری شهروندان است، افزود: پروژه های عمرانی شهر با همت و تلاش همه دست اندرکاران با ماشین آلات و امکانات مورد نیاز و نیروی تخصصی پیمانکاران فعال است و تمامی این تلاش ها در راستای توسعه عمرانی و آبادانی شهرمرند می باشد
وی در ادامه افزود: می بایست با استفاده از تواناییها و پتانسیلهای مدیران کارآمد و اظهار نظرهای کارشناسی و انرژیهای نهفته در مسیر جذب سرمایه گذار، افزایش درآمد شهرداری و توسعه خدمت به مردم گام برداشت.
وی اظهار داشت: بهره مندی از سرمایه گذاری بخش خصوصی، بحث ساماندهی زباله های شهری، طراحی نو توسط افراد کارآمد برای پروژه های تعریف شده عمرانی و تکنولوژی نو  از اهمیت زیادی برخوردار هستند.
این مدیر شهری اضافه کرد: امید است که با انتقاد و پیشنهاد سازنده و بهره مندی از این فضای مناسب در ساخت شهری خوب و زیبا توأم با پیشرفت و نوآوری گام برداریم.
وی عنوان داشت: در راستای اهداف عالیه و شهر و شهروندی خوب با بر طرف کردن حوائج خلق الناس رضایت خداوند متعال را نیز به همراه داشته باشیم، ما لباس خادمین مردم را پوشیده ایم و هدفی نیز جز خدمتگزاری نداریم و هر چقدر شهر توسعه یافته و شکوفایی بیشتر داشته باشد، باعث خوشحالی ما خواهد بود.
وی  در خاتمه گفت: انشاءالله با تعامل هر چه بیشتر با شورا و در کنار هم بتوانیم در راستای اهداف عالیه آن گونه که برای مردم شهر تاریخی و فرهنگی و قدر شناس مرند نقش سازندگی و تحقق آرمانهای لازم برای توسعه شهری داشته باشد گام برداریم و بتوانیم موفق تر از گذشته به راه خود ادامه دهیم و نتیجه عملکرد خود را که رضایت خداوند متعال و اعتماد شهروندان می باشد را بیش از پیش مشاهده کنیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


دو + هفت =