شنبه , ۲۷ مهر ۱۳۹۸
جدیدترین اخبار
خانه » اخبار » جنگ نفت آخرین حربه عربستان علیه ایران است

جنگ نفت آخرین حربه عربستان علیه ایران است

رئیس کمیسیون امنیت ملی:

علاءالدین بروجردی گفت: جنگ نفت آخرین حربه عربستان علیه ایران اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جمع معاونین و مدیران ارشد وزارت دفاع با بیان اینکه در رأس نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران یک مرجع تقلید قرار دارد که همین موضوع برکات فراوانی برای نیروهای مسلح دارد، اظهار داشت: امروز ایران مقتدرترین کشور در منطقه است و آنچه را تصمیم می‌گیرد در جهت اقتدار نظام و اسلام انجام می‌دهد.
وی با بیان اینکه در کابینه رژیم صهیونیستی بارها برای حمله به ایران بحث شده ولی فرماندهان ارشد اسرائیل مخالفت کرده و اعلام کردند که از عواقب آن نگرانند، اظهار داشت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران امروز به جایی رسیده که جرأت حمله را از دشمنان گرفته است.
وی با بیان اینکه امروز موشک‌های ایران نقطه‌زن شده که کمتر کشوری این پیشرفت را دارد، خاطرنشان کرد: در میان ۵۷ کشور اسلامی فقط پاکستان بمب اتم دارد با این وجود آمریکا به بهانه جنگ با تروریسم با هواپیماهای بدون سرنشین تحقیرشان می‌کند، اما همان پهپاد به قصد تجاوز به ایران می‌آید که با توانمندی متخصصان پدافند کشورمان این پهپاد سالم گرفته می‌شود.
بروجردی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه حداقل یک هزار نفر فرانسوی به داعش پیوستند، ادامه داد: سیاست غربی‌ها در جهان‌اسلام مسلمان‌کشی است تا در زیر سایه این حرکت شیطانی، اسرائیل آرام باشد و حتماً این مکر به خود آنان برمی‌گردد.
وی با بیان اینکه سردار سرلشکر سلیمانی اقتدار ایران و اسلام را حفظ کرده است، تأکید کرد: بعد از فتوای آیت‌الله سیستانی عراق در حال ساماندهی بوده و داعش مرتب درحال شکست خوردن است و احتمال اینکه بعد از عراق کار سوریه سخت‌تر بشود وجود دارد چون عقبه داعش در سوریه است.
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه تمام تلاش عربستان جلوگیری از پیشرفت ایران اسلامی است، خاطرنشان کرد: آخرین حربه آنان جنگ نفت است که خودشان ضرر می‌کنند ولی می‌گویند اشکال ندارد بگذارید کشتی ایران به گل بنشیند. (کیهان)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


سه × 4 =