شنبه , ۳۰ تیر ۱۳۹۷
جدیدترین اخبار
خانه » اخبار » دعوت به استقامت

دعوت به استقامت

۲۹ مرداد به مناسبت اولین سالگرد

شهید مدافع حرم سیدطاها حسینی

فَاستَقِم کَما أُمِرتَ وَمَن تابَ مَعَکَ وَلا تَطغَوا ۚ إِنَّهُ بِما تَعمَلونَ بَصیرٌ﴿۱۱۲﴾؛ پس همان‌گونه که فرمان یافته‌ای، استقامت کن؛ و همچنین کسانی که با تو بسوی خدا آمده‌اند (باید استقامت کنند)! و طغیان نکنید، که خداوند آنچه را انجام می‌دهید، می‌بیند!

درود خدا بر خواهران عزیز و گرانمایه ای که هر چه داشتند دادند و پای در جای پای بزرگانی گذاشته اند که نام و یادی عظیم از خود به جای گذاشته اند. اینک شما ادامه دهنده راه زینب اید که در یک نیم روز همه هستی اش را داد و جز جمال و زیبایی هیچ ندید و شما زینب های عصر مایید درود ما را پذیرا باشید.

اما شما ای خواهران عزیز که همه هستی یتان را داده اید اینک شما مخاطب آیه استقامت اید. خواهران و سروران من و همه ملت ایران این برادرتان در طی هشت سال هماره در آرزوی شهادت بود و اما قسمتش نشد اما به رغم خواسته ی دلش ماند اما دوستانش را از دست داد. به نظر شما اکنون چه وظیفه ای برعهده دارد؟ آیا بهتر آن است که شب و روز گریه و زاری کند تا جایی که به برادران شهیدش ملحق شود یا بماند و زینبی کند؟

عزیزان من! من نیز همدرد شمایم اما هرگز نمی توانم رسالت زینبی ام را فراموش کنم؟ من از شما سروران سوال می کنم که شهیدان گرانمایه شما و ما با چه هدف و انگیزه ای به شهادت رسیده اند؟ آرمانشان چه بود؟ آیا بهتر نیست به آرمانشان بیندیشیم و شب و روز در بسط و گسترش این آرمان ها بکوشیم؟

خواهران من! اینک صبوری و کوشش برای راه آن عزیزان وظیفه زینبی است که من و شما برعهده داریم که اگر جز این بکنیم عذرمان پذیرفته نخواهد شد. آیا بهتر نیست به جای غصه خوردن آستین همت را بالا زنیم و در گسترش آرمان شهیدانمان بکوشیم. پس با برادران شهیدان گمنام تان سیدطاها و سیدرضا حسینی عهد ببندیم که راهشان را که راه فضیلت است ادامه دهیم و هر روز بیشتر و بهتر از پیش کار کنیم.

به امید عاقبت به خیری و بهروزی شما

#شهید_گمنام_سیدطاهاحسینی

#مدافع_حرم

#شهیدجاویدالاثر

#سیدطاهاحسینی

#سیدمجاهد

#محل_شهادت_حلب_سوریه

#تاریخ_شهادت۱۳۹۵/۵/۲۹

موضوعات مرتبط: شهیدان

[ یکشنبه بیست و نهم مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۲۰:۱۶ ] [ رضا بیقرار ]

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


چهار × 5 =