جمعه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
جدیدترین اخبار
خانه » اخبار » نخستین شعبه اتاق بورس و اوراق بهادار…در مرند

نخستین شعبه اتاق بورس و اوراق بهادار…در مرند

منبع :پایگاه خبری مانداگارانا
نماینده مردم مرند و جلفا خبرداد:نخستین شعبه اتاق بورس و اوراق بهادار شرکت کارگزاری آستان قدس رضوی در استان آذربایجانشرقی در شهرستان ویژه مرند راه اندازی وافتتاح میشود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : شهرستان مرند صاحب راه اندازی نخستین شعبه اتاق بورس شرکت کارگزاری آستان قدس رضوی در استان آذربایجان شرقی میشود .
به گزارش خبرنگار صداو سیما از مرند ، دکتر محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام این خبر گفت : با راه اندازی نخستین شعبه اتاق بورس و اوراق بهادار شرکت کارگزاری آستان قدس رضوی در استان آذربایجان شرقی در شهرستان مرند شاهد تحول اقتصادی مهم در منطقه خواهیم شداظهار داشت . در حال حاضرکلیه مراحل قانونی راه اندازی این شرکت انجام یافته و به دنبال زمین و یا ساختمان در شان این اتاق بورس هستیم و بزودی شهروندان مرندی از خدمات این اتاق بهرمند خواهند شد
.
عضو شورای پول و اعتبار کشور گفت : افتتاح و راه اندازی اتاق بورس و اوراق بهادار شرکت کارگزاری آستان قدس رضوی یکی از مهمترین خواسته های مردم این شهرستان بود که به حول و قوه الهی با توافقات انجام شده بزودی راه اندازی این شعبه محقق خواهد شد و مردم مرند صاحب اتاق بورس خواهند شد.
وی خطاب به مردم این شهرستان گفت : توصیه ما به مردم بخصوص به مردم شهرستان های مرند و جلفا این است که باتوجه به کاهش قیمت های جهانی ، مردم عزیز می توانند اوراق مشارکت بخرند و در بورس هم خرید‌های بلند مدت انجام دهند و همچنین شرکت‌هایی را خریداری کنند که به صورت بنیادی دارای ارزش هستند.
گفتنی است شرکت کارگزاری رضوی در راستای سیاست‌های کلان آستان قدس رضوی، در تاریخ ٢۵ اسفند ١٣٨٣ به شماره ثبت ٢٣١۵٠ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسیده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 × 5 =