دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
جدیدترین اخبار
خانه » اخبار » ندای یاری برای ولایت مداری با معرفت

ندای یاری برای ولایت مداری با معرفت

 رنج من آن است که ولایت را به احساس فرو کاسته ایم و خود را بی خیال معرفت کرده ایم. برای علی(ع) می گرییم و می خندیم بخشعلی قنبریاما دریغ از اینکه معرفت بیاموزیم و نهج البلاغه اش را بخوانیم و در ترویج آن بکوشیم!! شگفتا که به علی و نام و یادش تعصب داریم اما در آموختن سخنش و بسط اندیشه اش می لنگیم انگار که این کارها هیچ ثوابی ندارد و همه ثواب ها جمع شده در عیدى دادن و گریه و شیرینی و دست زدن و… اما هیچ وقت حاضر نیستیم اندیشه اش را بسط دهیم و یا دست کسانی را بگیریم که می توانند گامی در اندیشه گستری نهج البلاغه بردارند!! نمی دانم چرا از مغرب زمینیان یاد نمی گیریم که چسان کار کنیم!! انصافا به پایان نامه هایی که به نام مولا می نویسیم نیم نگاهی بکنیم آیا ذره ای ارزش علمی دارند؟ من نمی دانم فوق لیسانس بدردنخور چه دردی دوا می کند که برخی از دانشجویان قرآن و نهج البلاغه دلشان برای نمره ۱۸ لک زده؟ نمره هم بگیرید چه مشکلی حل می کند؟ آیا فکر کرده ایم که برای چه کسی داریم کار می کنیم؟ چرا کم تر دل می دهیم؟ مردم برای کلاس ماساژ ۵۰۰ هزار تومان خرج می کنند ولی ما حاضر به شرکت در کلاس مجانی نهج البلاغه نیستیم؟ آیا ولایت مداری اینگونه است؟؟؟؟؟؟؟

می دانید که صاحب این قلم سالیانی در تنهایی خویش نهج البلاغه مویه می کرد و در تنهایی اش بیان نهج را مشق می کرد و همه آمده گان را در حکم رفتن پنداشته بود ولی اینک با امیدواری، شما عزیز را به همراهی فرا می خواند. بشتابید که علی و نهج البلاغه اش در عید ولایت همراه می پذیرد بشتابید که علی و نهج البلاغه منتظرند تا باز بیرق نجات انسان در دست گیرند و به یاری انسان دچار قساوت قرن بشتابند!! حاضرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درد دل بود گفتم نخواستم دل سودایی تان را ترک اندازم که کار ما نیست شناسایی دل دریایی تان! خواستم نیم نگاهی به این دل جویای یار برای نهج البلاغه هم کرده باشید. مبارکتان باد این رقص مستانه در میدان ولایت و محبت. بیقرار ۲۹ شهریور ۱۳۹۵

[ سه شنبه سی ام شهریور ۱۳۹۵ ] [ ۲:۴ ] [ رضا ]

منبع : وبلاگ بی قرار

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


یک + 11 =