دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
جدیدترین اخبار
خانه » اخبار » هشدار حضرت علی (ع) درباره گروه های تروریستی و پرچم های سیاه

هشدار حضرت علی (ع) درباره گروه های تروریستی و پرچم های سیاه

 الازهر مصر اعلام کرد

الازهر مصر در بیانیه ای اعلام کرد : علی بن ابی طالب (ع) درباره گروه های تروریستی هشدار داده و فرموده اند : هر گاه پرچم های سیاه را دیدید ، در خانه های خود بنشینید و به این گروه ها کمک نکنید.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، الازهر درباره پیامدهای تظاهرات روز ۲۸ نوامبر و تکرار فتنه صفین هشدار داد و تاکید کرد : ما این پرچم های سیاه را در رسانه های مختلف می بینیم و علی بن ابی طالب (ع) در ادامه حدیث خود می فرمایند: صاحبان پرچم های سیاه وفادار به هیچ عهد و پیمانی نیستند . مردم را به حق فرامی خوانند ولی خودشان بهره ای از حق ندارند. اسامی صاحبان پرچم های سیاه، کنیه است.”

الازهر با درخواست از مخالفان مصری برای امتناع از تظاهرات در روز ۲۸ نوامبر اعلام کرد : به دست گرفتن نسخه های قرآن کریم در روز ۲۸ نوامبر یادآور فتنه صفین است؛ فتنه ای که اولین و سنگین ترین ضربه را به امت اسلامی وارد کرد .

الازهر تأکید کرد: به دست گرفتن قرآن اقدامی برای فتنه انگیزی، و یادآور فتنه صفین است؛ فتنه ای که عواقب و پیامدهایش تا امروز نیز ادامه دارد .

الازهر خاطرنشان کرد: فتنه فقط به نفع دشمنان امت اسلامی است.

بیانیه الازهر حاکی است : فراخواندن مردم برای به دست گرفتن قرآن در روز ۲۸ نوامبر سوء استفاده از دین و فریبکاری است، و در واقع فراخواندن مردم به آشوب و اغتشاش است و توهین به قرآن محسوب می شود و زمینه ساز خونریزی است .

الازهر در این بیانیه تأکید کرد: فراخواندن مردم به تظاهرات روز ۲۸ نوامبر در واقع فراخواندن آنها به سوی جهنم است و متأسفانه چنین فراخوانی در زمانی اعلام می شود که ارتش مصر در شبه جزیره سینا با گروه های تروریستی مبارزه می کند .

الازهر اعلام کرد : فراخواندن مردم به تظاهرات روز ۲۸ نوامبر خیانت به دین ، کشور و ملت است .

منبع : جام جم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


بیست − 9 =