شنبه , ۲۷ مهر ۱۳۹۸
جدیدترین اخبار
خانه » اخبار » گاز استریل ،،میمهان ده ساله از شکم شهروند مرندی خارج شد

گاز استریل ،،میمهان ده ساله از شکم شهروند مرندی خارج شد

گاز استریلی که ۱۰ سال پیش در عین عمل جراحی بر شکم یک شهروند مرندی جا مانده بود طی جراحی خارج شدمهدی احمدیمهدی احمدی فرزند مرحوم حاج قاسم، ۷۱ ساله ساکن یکی از روستاهای شهرستان مرند (قراجه فیض الله)از استان آذربایجان شرقی است. وی ۱۰ سال پیش برای انجام عمل جراحی پروستات به بیمارستان رازی مرند مراجعه می کند. یکی از پزشکان معالج این بیمارستان، عمل جراحی را بر روی وی انجام می دهد.

به گزارش خبرنگار صداوسیما از مرندآقای احمدی در گفتگو با خبرنگار ما، از در ورنج ده سالش می گوید: بعد از گذشت ۱۰ سال از انجام این عمل، با احساس درد و ناراحتی در ناحیه پا و زانو زندگی راحتی نداشتم مدام به پزشک مراجغه کرده ودارو تجویز می کردند ، بلخره پس از ۱۰ سال توسط یکی از پزشکان برای انجام آزمایش رادیولوژی به بیمارستان مراجعه کردم که مشخص شد یک گاز استریل حین عمل جراحی در مثانه ام جا مانده است.

وی ادامه می دهد: با مراجعه به پزشک معالجم، وی را در جریان این اتفاق قرار دادم که ایشان هم پذیرفت که عمل مجدد برای خارج کردن گاز استریل با هزینه خودش انجام بگیرد.

گفتنی است، عمل جراحی خارج کردن گاز استریل از داخل مثانه این بیمار، دو روز گذشته در بیمارستان تازه تاسیس آیت الله کوه کمری مرند انجام ودر حال حاضر وضعیت آقای احمدی رضایت بخش و خدا را شکر می کند .

دکتر شیخ رئیس شبکه بهداشت ودر مان مرند در گفتگویی اختصاصی با خبرنگارصداوسیما در مرند با اشاره به اینکه اخیر شهروندی با مراجعه به بیمارستان جدید مرند با ابراز ناراحتی از ناحیه شکم و زانو بیش از ده سال بود رنج می برد و در این مدت با مراجعه مکرر به پزشک و تجویز دارو متاسفانه درد شکم و زنوا فرقی نکرده بود ، با انجام معاینات از کلیه اعضای بدن ایشان در نتیجه رادیولوژی و سونگرافی تشخیص وجود یک شیی توری در شکم ایشان پزشک معالج را برای انجام عمل جراحی مجدد پس از ۱۱ سال تحمل رنج و مشقت بلاخره متوجه شده که در آن زمان هنگام عمل جراحی گاز استریل در شکم این شهروند جا مانده بود .

وی افزود در حال حاضر وضعیت سلامتی این شهروند ۷۱ ساله رضایت بخش و از بیمارستان آیت اله حجت کوهکمری مرند مرخص شده است (منبع : اخبار برو.ز مرند)

__________________________________________________

دانشنامه ی سر :انشائ الله به زودی بهبودی حاصل شود.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


17 + 3 =