شنبه , ۲۷ مهر ۱۳۹۸
جدیدترین اخبار
خانه » اخبار » تیر جفا بر قلب صدرزاده

تیر جفا بر قلب صدرزاده

وقتی صحنه اصابت تیر قساوت بر قلب شهید صدرزاده را دیدم، از جان و دل بر متحجران کوردل مدعی دین، لعن و نفرین فرستادم و از اینکه در واژه انسان با آنان اشتراک دارم بس شرمنده گشتم. دل رئوف صدرزاده را می‌­شناسم آن روزهایی که برای دیر رسیدن به کلاس از من عذرها می‌خواست بزرگوارانه و با رأفت. آه چگونه تاب بیاورم دیدن جانبازیِ این شهید را آنگاه که تیر جفا بر قلب او فرود می‌آید تا اسلام عزیز پابرجا بماند و قساوتمندان تاریخ نتوانند با رفتارهای سبعانه‌شان چهره‌اش را تیره سازند.

آری او تیر دشمن غداره‌بند را بر قلب خویش خریدار شد تا من و تو و این دین و این نظام عزیز پا برجا بماند تا جباران تاریخ نتوانند بر این سرزمین حکومت کنند و دین رحمت را با خشونت‌شان لکه‌دار نمایند.

شاگرد دیروز و الگوی امروز من صدرزاده عزیز، امروز با تمام وجود دلم را آتش زدی آنگاه که دیدم تیر جفا در ظاهر، قامت استوارت را روی خاک نشاند. دیدم که بر خون غلتیدی اما درد را به جان خریدی اما دم بر نیاوردی تا روحیه سربازانت آسیب ببیند. صدرزاده عزیزم همه دردها و رنج‌هایت را با چشم ظاهر و باطنم دیدم و بر تو آفرین گفتم و بر خود نهیب زدم که پیام تو را با تمام وجودم بر آدمیان برسانم و پیام دین که همه وجودت را پر کرده بود به عالم و آدم برسانم که تو دوستدار نهج‌البلاغه امیر بودی و مرا نیز تشویق می‌کردی با همه وجودم عالمتاب خواهم تا تو و اندیشه و راهت بماند.

درودت می‌فرستم ای شهید عزیز

مخلص تو معلم دیروزت بخشعلی قنبری ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

موضوعات مرتبط: شهیدان
برچسب‌ها: شهید صدر زاده, مصطفی صدرزاده, مدافع حرم, فاطمیون, شهادت
[ شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰:۴ ] [ رضا بیقرار ]

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


17 − 4 =